Cs-BesT.malware-site.www
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cs-BesT.malware-site.www

The BesT SeRveR-ClaN
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 by TeRmInAtOrU

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
TeRmInAtOrU

TeRmInAtOrU


Mesaje : 27
Data de înscriere : 28/02/2009
Localizare : Ma gasiti akasa

by TeRmInAtOrU Empty
MesajSubiect: by TeRmInAtOrU   by TeRmInAtOrU Icon_minitimeMar Mar 10 2009, 14:54

am si eu o problema . o zic si eu aici poate careva ma poate ajuta . de iesri de la pranz nu se mai conecteaza pe cs-best chiar nu stiu ce are am schimbat 2 cs-uri am incercat de toate leam zis la toti colegi mei sa imi dea unban poate aveam ban sau poate mia dat serveru pe clasa ... sfatutima si pe mn cu ceva dak sa ma intamplat si la voi ...

cand incerc sa ma conectez imi zice retryng connection to server (1) (2) (3) si apoi imi zice failled to server

zicetimi si mie ce sa mai fac k nu mai stiu ...
ms ptr atentie Wink
Sus In jos
http://www.iulianspaniolu2006.tk
eXtream^killer^

eXtream^killer^


Mesaje : 69
Data de înscriere : 25/02/2009

by TeRmInAtOrU Empty
MesajSubiect: ciudat...   by TeRmInAtOrU Icon_minitimeMar Mar 10 2009, 15:21

Man nu stiu c sa zic e oarte ciudat, serverul este deschis non-stop poti verifica pe trackerul de pe forum sau aici .


Poate stie cineva ce ti se intampla cu setarile din CS. Nu cred ca e de la server.

Serverul iti da automat ban daca intri cu coduri dar nu cred ca e cazul tau, oricum am verificat si nu esti in lista de ban si am pus si adminii sa iti dea unban in cazul in care aveai si tot degeaba. Daca nu poti sa joci macar tine redirecte Very Happy
Sus In jos
Laurentziu

Laurentziu


Mesaje : 22
Data de înscriere : 03/03/2009

by TeRmInAtOrU Empty
MesajSubiect: Re: by TeRmInAtOrU   by TeRmInAtOrU Icon_minitimeMar Mar 10 2009, 19:06

poate ai nimerit niste cs varza,am eu v32.1 e foarteee bun,e soooper,am linku d utorrent
Sus In jos
mew

mew


Mesaje : 61
Data de înscriere : 02/03/2009
Varsta : 32
Localizare : P. Campina

by TeRmInAtOrU Empty
MesajSubiect: Re: by TeRmInAtOrU   by TeRmInAtOrU Icon_minitimeMar Mar 10 2009, 20:23

TeRmInAtOrU a scris:
am si eu o problema . o zic si eu aici poate careva ma poate ajuta . de iesri de la pranz nu se mai conecteaza pe cs-best chiar nu stiu ce are am schimbat 2 cs-uri am incercat de toate leam zis la toti colegi mei sa imi dea unban poate aveam ban sau poate mia dat serveru pe clasa ... sfatutima si pe mn cu ceva dak sa ma intamplat si la voi ...

cand incerc sa ma conectez imi zice retryng connection to server (1) (2) (3) si apoi imi zice failled to server

zicetimi si mie ce sa mai fac k nu mai stiu ...
ms ptr atentie Wink

Nici mie nu imi merge tot timpul:|
Sus In jos
Laurentziu

Laurentziu


Mesaje : 22
Data de înscriere : 03/03/2009

by TeRmInAtOrU Empty
MesajSubiect: Re: by TeRmInAtOrU   by TeRmInAtOrU Icon_minitimeMier Mar 11 2009, 09:22

Mie mi mere mereu(cand e deschis)
Sus In jos
mew

mew


Mesaje : 61
Data de înscriere : 02/03/2009
Varsta : 32
Localizare : P. Campina

by TeRmInAtOrU Empty
MesajSubiect: Re: by TeRmInAtOrU   by TeRmInAtOrU Icon_minitimeMier Mar 11 2009, 14:12

Laurentziu a scris:
Mie mi mere mereu(cand e deschis)

Pai Cristi a zis ca e non-stop
Sus In jos
Laurentziu

Laurentziu


Mesaje : 22
Data de înscriere : 03/03/2009

by TeRmInAtOrU Empty
MesajSubiect: Re: by TeRmInAtOrU   by TeRmInAtOrU Icon_minitimeMier Mar 11 2009, 17:01

acum srv e inchis Razz Razz Razz
Sus In jos
mew

mew


Mesaje : 61
Data de înscriere : 02/03/2009
Varsta : 32
Localizare : P. Campina

by TeRmInAtOrU Empty
MesajSubiect: Re: by TeRmInAtOrU   by TeRmInAtOrU Icon_minitimeMier Mar 11 2009, 18:45

Laurentziu a scris:
acum srv e inchis Razz Razz Razz

stiu Razz Razz Razz
Sus In jos
eXtream^killer^

eXtream^killer^


Mesaje : 69
Data de înscriere : 25/02/2009

by TeRmInAtOrU Empty
MesajSubiect: Re: by TeRmInAtOrU   by TeRmInAtOrU Icon_minitimeSam Mar 14 2009, 16:46

mew a scris:


Pai Cristi a zis ca e non-stop

Da, non-stop dar a mai fost oprit si din cauza ca a fost vro pana de curent si nu am fost acasa sa-ii dau drumu ori l-a oprit varamiu, sau am uitat eu sa ii dau drumu Very Happy exista mai multe posibilitati dar aveti trackeru pe forum sa vedeti cand e off si cand e on serverul
Sus In jos
Continut sponsorizat





by TeRmInAtOrU Empty
MesajSubiect: Re: by TeRmInAtOrU   by TeRmInAtOrU Icon_minitime

Sus In jos
 
by TeRmInAtOrU
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» serveru tau e deschis ma ? :))

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs-BesT.malware-site.www :: Cs-BesT.malware-site.www :: Intreabari despre Cs-BesT.malware-site.www-
Mergi direct la: